Ragbisté Česka vyhráli nad Nizozemskem 25:13

Nizozemsko - Česko  13:25 (3:8)
Pětky 2:3 * Body: Cornellise a Grimbergen po 5, Koenen 3 -  Vokrouhlík 8, Opravil, Wognitsch a Kolář po 5, Čížek 2 * Rozhodoval: Gallastegi (Španělsko) * Průběh utkání: 0:3, 0:8, 3:8 - 8:8, 8:13, 8:15, 8:18, 8:23, 8:25, 13:25 *
ČESKO: 1 Benda Jan Sparta Praha  (16 Fajkus Radim RC Havířov) * 2 Průša Michal RC Tatra Smíchov (17 Indrák Pavel RC Havířov) * 3 Hocke Pavel Tatra Smíchov * 4 Holovský Tomáš St. Rafael - Francie * 5 Voves Robert Narbonne - Francie * 6 Wognitsch Martin Oyonnax - Francie  (19 Havel Vojtěch RC Tatra Smíchov) * 7 Černý Jiří RC Tatra Smíchov * 8 Opravil Karel RC Říčany * 9 Pailodze Vachtang RC Sparta Praha * 10 Vokrouhlík Pavel RC Sparta Praha (21 Čížek Petr RC Praga)* 11 Schlanger Michal RC Říčany * 12 Sulamanidze Irakli RC Sparta Praha  (22 Forst Tomáš RC Praga) * 13 Kolář Jan RC Slavia Praha   * 14 Jirman Michal RC Slavia Praha * 15 Rohlík Jan RC Říčany. Trenér Martin Kafka * nevyužitá lavička: 18 Buryánek Jiří RC Dragon Brno * 20 Jirman Milan RC Slavia Praha

Utkání nebylo pro svěřence Martina Kafky vůbec jednoduché, neboť český tým byl oslaben o osm hráčů, kteří se omluvili s ohledem na své klubové povinnosti ve Franciii. Češi se ujali vedení trestným kopem Pavla Vorkouhlíka a pětkou Martina Wognitsche. Po změně stran však Nizozemci vyrovnali na 8:8, ale o šest minut později už český tým záslahou pětky Karla Opravila opět vedli a zvýšili je ještě další pětkou Jana Koláře. V posldní minutě zápsu domácí tým už jenom snížil na konečných 13:25.

ME II. Divize 2010/12

Odehráno a bude se hrát ....
09.10.2010 Česko - Polsko 20:25 Praha
13.11.2010 Česko - Belgie 12:24 (9:24) Praha
13.11.2010 Polsko - Moldavsko  25:36 Gdyně
20.11.2010 Německo - Polsko 17:22 (14:9)

6 Nizozemsko        1 0 0 1  13:25  0

Česko ve světovém ragbyovém žebříčku, který určuje mezinárodní ragbyová federace IRB si velmi polepšiila, jak se dozvíte na ...
Klikni a uvidíš !!!

poslední vzájemná utkání

2002  Nizozemsko - ČR  12:54 Amsterdam
1997 ČR - Nizozemsko   19:18 Praha
1996 ČR -Nizozemsko      3:26 Říčany

Další příspěvky na jiných webových stránkách ...

Web RC Havířova (22.11.2010)
GAMAN,K.: Výhra v Amsterdamu ....   Klikni a uvidíš

SKÁLA, P. : Ragbisté Česka nad Belgií vyhráli, ale jen poločas  (13.11.2010)
Klikni a uvidíš celý článek !!!  ...

SKÁLA, P. : Čeští ragbisté potěšili své příznivce výhrou nad Polskem  (9.10.2010)